#1 2010-11-09 19:31:59

Szkodnix

Mistrz

8111134
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 33
Nazwa konta Battle.Net: Szkodnix
Numer na Battle.Necie: 439

Pare spraw - 9 Listopada 2010

Witam wszystkich.

Po pierwsze chciałem przeprosić za drobne problemy w funkcjonowaniu gildii - niestety jak wiadomo rok szkolny się zaczął i coraz mniej ludzi ma ochotę i czas grać. Przez co u nas i w innych gildiach często świeci pustkami. Postaramy się jednak w miarę możliwości urozmaicić tą grę osobom, które aktywnie uczestniczą w grze.

I do rzeczy: jak wiadomo niedawno na serwie został otwarty raid ICC (Icecrown Citadel). Okazał się łatwiejszy, niż sądziłem. Jak na każdą gildię przystało - trzeba organizować raidy. I teraz pojawiają się problemy typu "Kiedy jakiś raid będzie?" "Zrobię za 5 minut"... 5 minut mija... "Ok, to kto chce inva na ICC?" "..." - i raid (nie)zorganizowany. W takiej sytuacji wysuwa się koncepcja PvE Squadu.

PvE Squad powinien się składać z co najmniej 5 osób. Zajmowałby się:
- organizowaniem raidów.
- gearowaniem lowów.
- pomaganiem, jeśli chodzi o porady w sprawie raidów.

Oczywiście członkowie Squadu by byli wyróżnieni dużą rangą i licznymi przywilejami w gildii.

Ewentualnych kandydatów prosiłbym o zgłoszenie się w tym wątku.

Pozdrawiam,
Robert "Szkodnix", Wielki Mistrz <Bractwa Thralla>


"Kto nie jest z nami jest przeciwko nam."
Szkodnix

Offline

 

#2 2010-11-10 13:10:18

 Erenin

Członek Gildii

910400
Skąd: Sieradz
Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pare spraw - 9 Listopada 2010

Zgłaszam swą kandydaturę, jednak jeśli byłby ktoś inny to lepiej weźcie ich (W razie potrzeby mogę zostać ale się nie pale ).

EDIT: Literówki poprawiłem. /Szkodnix


,,Czasem mamy taki dzień, że chętnie byśmy zabili jakiegoś alianta. Czasem, że chcemy wybić armie mobów. A czasem po prostu usiedli nad morzem, napalili ognisko i w spokoju połowili ryby rozmawiając z przyjacielem.''
                                                                                       Erenin Kirostok

Offline

 

#3 2010-11-20 02:26:57

Ambel

Moderator wątku RPG

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pare spraw - 9 Listopada 2010

Ciesze sie ze forum jeszcze zyje!
Co jakis czas sprawdzam Nevera i nie mozecie sobie wyobrazic mojego zdumienia jak zobaczylem na czacie, ze ktos szuka ludzi na ICC boss "FARM" ?! (omg) ale coz po cos sie jest drzewem xd
Zabilismy Lorda (tego pierwszego bossa) hmm... przy okazji tez moby od ally -_-
I po zabiciu go - co bylo dziecinnie proste - uslyszalem slowa "All out and reset!" zrobilem tylko /facepalm i powiedzialem ze juz wiecej na neverze nie zagram.
Brakuje mi jednak fajnej gildi i ludzi do grania (gram na eternal WoW).
Badzmy szczerzy ze Never umiera (PvE juz dawno dead ;p) dlatego jestem teraz na Eternalu
Serdecznie zapraszam zainteresowanych! (nie podaje info o servie bo to nie reklama xd)

Tak tez przy okazji chce przeprosic Erenina jesli urazilem go w jakis sposob nie mialem takiego zamiaru, chetnie pogadam z toba na skype (aby wyjasnic pare zeczy) Tak samo tyczy sie Szkodnixa... przepraszam Wodzu ale nie potrafie juz grac na neverze ;( umarlo w nim to co kochalem... PvE i RPG (aktualnie istnieje tylko PvP i Rele nooby) dlatego zapraszam do mnie lecz nie nalegam!

koncze juz tego posta... zycze milego dnia/nocy i grania/zycia

Narazie wam!

Offline

 

#4 2010-11-24 16:06:31

Szkodnix

Mistrz

8111134
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 33
Nazwa konta Battle.Net: Szkodnix
Numer na Battle.Necie: 439

Re: Pare spraw - 9 Listopada 2010

Tak po prawdzie to ICC jest jeszcze nie dokończone, ale ok - szanuję Twoją decyzję.

Ja pomimo tego wszystkiego nadal w Nevera wierzę, po tym całym czasie gry. Jeszcze dodatkowo jak Cataclism wyjdzie zobaczymy - może nowy core wgrają (i znowu reset talentów dk będzie...)...


"Kto nie jest z nami jest przeciwko nam."
Szkodnix

Offline

 

#5 2010-11-27 23:43:54

Czopo

Członek Gildii

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pare spraw - 9 Listopada 2010

EDIT: Literówki poprawiłem. /Szkodnix

Zapewne to nie były literówki tylko ortografy, ale zawsze to pocieszające, że ktoś tam ma zamiar jeszcze pisać w języku ojczystym;)

Co do cata to pewnie będzie trzeba poczekać jeszcze sporo czasu. Sam nie gram od pewnego czasu, ale doszły mnie słuchy że nawet w moim ukochanym locku demonic circle działa, co świadczy jednak że Blackswann nie wydaje jedynie forsy na dziwki, lecz wprowadza także zmiany na serwerze- co dobrze wróży na przyszłość.

Co do wypowiedzi, że na neverze tylko pvp to powiem, że i z tym trudno. Jeszcze jak grywałem nieraz czekałem z 30-40min na przeciwnika czy to w 2v2 czy w 3v3 więc i tam szału nie ma/ nie było.

Serdecznie pozdrawiam zapracowanych uczniów i studentów, którzy nie mają czasu na grę w Wowa;)

Offline

 

#6 2011-02-18 17:24:50

Ambel

Moderator wątku RPG

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pare spraw - 9 Listopada 2010

Witam, widzę ze forum znowu martwe, musze napisac cos aby bylo inaczej XD
A wiec, jesli chodzi o cata to mam pytanie do szkodnix'a i prosbe aby napisal do mnie na skype (pisze do ciebie a ty nic).
Tak czy inaczej mam nadzieje ze szkodnix pozbiera gildie i przygotuje ja na koniec swiata! (Cata)
Czekam az ktos wkoncu weznie sie w garsc i zrobi jakas fajna gildie na Eternal-wow, musze przyznac ze sa juz tam
polskie gildie ale zadne takie fajne jak ta byla...

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com www.epodrozni.pl helpmyse fullmetalrpg